Tellimise tingimused

1.Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad kõikide isikute ja arsbetoon.ee e-poe (edaspidi Arsbetooni e-pood) omanik Arsbetoon OÜ (Salve 8, Tallinn 11612, Eesti, reg. kood: 10920061 , KMKR nr:  EE100810776) vahel Arsbetooni e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Arsbetooni e-poe toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3. Arsbetoon OÜ on õigustatud Arsbetooni e-poe arengust tulenevalt käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ja hinnakirja muudatustest jõustuvad vastava muudatuse avaldamisest aadressil arsbetoon.ee.

2. Tellimused

2.1. Arve saadetakase teie e-mailile.

2.2. Teie tellimus tühistatakse juhul kui te ei ole 14 päeva jooksul tasunud ostusummat (kehtib tasumisel pangaülekandega).

3. Tellimuse tühistamine ja toodete tagastamine

3.1. Teil on õigus pärast tellimuse esitamist ja tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates Arsbetooni e-poe e-posti aadressile info@arsbetoon.ee teate koos tellimuse ostuarve ja pangakonto numbriga.

3.2. Pärast toodete kättesaamist on teil 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Kui ostetud kaup teile mingil põhjusel ei sobi, siis on teil võimalus 14 päeva jooksul toode või tooted tagastada või välja vahetada muu toote või toodete vastu, saates Arsbetoon OÜ e-posti  aadressile info@arsbetoon.ee teate koos ostuarve ja pangakonto numbriga. Arsbetoon OÜ tooteid saate tagastada või välja vahetada ainult juhul, kui toode või tooted on kasutamata, originaalpakendis ning pakend on kahjustamata.

3.3. Toodete tagastamise korral punktis 3.2. sätestatud juhul tagastatakse teile ostu eest tasutud summa (v.a.kauba saatmise kulud) 30 päeva jooksul arvates tagastamise soovi kohta teate saamisest. Tellija kannab toote või toodete tagastamisega seotud kohaletoimetamise kulud. Juhul kui toodet on kasutatud (füüsiline vigastus/määrdunud/anumas on muld jms.) ei võta Arsbetoon OÜ toodet tagasi ning ei tagasta ostusummat.

3.4. Kui toodete tagastamise põhjuseks on Arsbetoon OÜ poolt valesti saadetud toode või tooted, siis Arsbetoon OÜ kompenseerib Tellijale lisaks ostusummale ka kauba tagasisaatmisega seotud kulud 30 päeva jooksul arvates tagastamise soovi kohta teate saamisest.

4. Muud tingimused

4.1. Kõiki Arsbetooni e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud Tellija isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

4.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.